Co obnáší naše spolupráce

neuroprogram 1 hot.jpg

Jak dlouhá je naše spolupráce? 

Základní program je rozložen do tří měsíců. 

Co se během programu bude dít?

Každý měsíc se potkáme na diagnostice. Na základě výsledků je pro Vás sestaven individuální tréninkový plán. Trénink dostáváte v tréninkové aplikaci. Je jednoduchý na cca 10 minut denně. 

Jakých výsledku jsem schopni dosáhnout za 3. měsíce?

Samozřejmě záleží v jakém stavu Váš neurovizuální systém je, ale u 80% klientu dosáhneme ideálního nastavení okohybných svalů a zlepšení koeficientů.

 

  

 

Poprvé u nás
 

Chcete vědět jak to u nás chodí a co si vzít s sebou? Jsme neurovizuální centrum, zajímá nás jak funguje váš zrak a distribuce z něj do mozku, pokud nosíte brýle, nebo kontaktní čočky, vezměte si je s sebou, pokud i víte dioptrie, nebo máte doma krabičku od čoček, bude dobré přinést i toto. Více ve videu níže.

Jak probíhá vstupní diagnostika

Screening slouží k základnímu zhodnocení, co zhruba můžou obě strany čekat od následujících kroků. Pobavíme se o tom, jak aktuálně funguje váš zrak, o prodělaných operacích, zraněních, medikaci a dalších věcech, které hrají roli v dalších vyšetřeních.

Na Senaptec Sensory Station vás čeká série testů, které mozku prezentují neznámé obrazy a na základě toho, jak je vyhodnotí zjistíme, kolik skutečně vidí, a kolik hodnotí ze zkušenosti a tedy si jen domýšlí. 

Zjištění funkčnosti okohybných svalů probíhá jako poslední část diagnostiky. Zde se podíváme, zda spolu oči spolupracují a jak moc. Přesnost směrování očí na společný cíl je klíčová pro mnoho očních funkcí.

dg prezi.jpg
produkt 14.jpg

Jak probíhá spolupráce


Podle zvoleného programu cvičíte doma offline, nebo online v aplikaci, kterou pro vás vytvoříme, případně s dalšími pomůckami a materiály, které vám dáme. Vše si vyzkoušíte a ukážeme si na diagnostice. Pokud v balíčku najdete něco, co nepotřebujete, máte to tam proto, že to budete potřebovat příští měsíc, po další diagnostice. Nemusíte si tedy lámat hlavu s tím, na co daný předmět je. My vás podpoříme kdykoliv bude potřeba.

 

Platba


Vstupní diagnostika trvá 90 minut, cena je 2000 Kč. Vstupní diagnostika vás nezavazuje k další spolupráci, je to jen na vás. Veškeré programy našeho centra lze fakturovat také jako školení pro firmy.