top of page

1 Online/offline konzultace 

Popis:

45 minut konzultace o funkcích neurovizuálního systému. Projdeme si, jak váš mozek dostává informace od svého hlavního smyslu - zraku. Vysvětlíme, jak fungují tréninky a co vám přinesou v reálném životě. Dáme vám tipy, jak vašemu zraku a mozku umožnit co nejlépe zvládat dnešní dobu plnou práce na počítači.

 

Výsledky:

 1. Vysvětlíme si, že ostrost zraku není vše a pojmenujeme další parametry

 2. Pobavíme se o neurologickém věku, stárnutí a příčinách snižujícího se výkonu

 3. Ukážeme vám, jak fungují tréninky přímo na výsledcích 

 4. Nemusíte cestovat, abyste pochopili přínos naší práce pro sebe

 

Platba a doprava:
Cena produktu: 900,- bez DPH. Osobně se konzultace dělá u nás v centru na Gajdošové 24 v Brně. Pokud to pro vás není vhodné, máte možnost si s námi udělat videohovor, kde vám nasdílíme na obrazovku prezentaci a probereme vše stejně jako na osobní schůzce. 

Lékař zkoumá CT
Online nakupování
vstupní diagnostiky
Komplexní oční vyšetření
4.jpg

2 Kompletní neurovizuální diagnostika vašeho systému

Popis:

90 min. neurovizuální diagnostika. Zjistíme 18 důležitých informací o tom, jak funguje váš přínos informací a jejich následná práce s nimi. Neurovizuální diagnostika byla dřív určena těm nejvýše postaveným. Proč? Protože měli náročnou práci, potřebovali postřeh, rychle vyhodnocovat informace a rozhodovat se. V průběhu let jsme se do této pozice dostali všichni. Pokud potřebujete držet krok s moderní, rychle se vyvíjející dobou, je neurovizuální diagnostika přesně to, co hledáte.

 

Výsledky:

 1. Vyhodnocení schopnosti získávat informace z okolního světa

 2. Zhodnocení rychlosti využití získané informace

 3. Zjištění funkčnosti okohybných svalů a porovnání s ideálním stavem

 4. Na základě získaných informací navrhneme proces pro zlepšení 

 

Platba a doprava:

Cena produktu: 2000,- bez DPH. Diagnostika trvá 1,5 hodiny po předchozím telefonickém objednání na čísle: +420 604 501 403. 

3 Kompletní neurovizuální diagnostika & individuální čočky

Popis:

120 min. diagnostika s neurovizuálním optometristou a odborníkem na výrobní kontaktní čočky. Kombinací techniky a zkušeností z Ameriky, Švýcarska a dalších zemí jsme vyvinuli neurovizuální diagnostiku, která umí odhalit víc. Zjistíme 18 důležitých informací o tom, jak funguje vaše vnímání a jak rychle dokážete získané informace využít pro svůj úspěch. Toto vyšetření je složením dvou hlavních funkcí našeho centra. Zjistíme vše o neurovizuálním systému a projdeme stav přední části vašeho oka, rozebereme možnosti vhodných kontaktních čoček pro vás.

Výsledky:

 1. Kompletní diagnostika neurovizuálního systému

 2. Kompletní diagnostika předního segmentu oka

 3. Vyhodnocení zrakových problémům oka a návrh řešení

 4. V případě potřeb doporučíme další odborníky, kteří s námi spolupracují

 

Platba a doprava:

Cena produktu: 3.000,- bez DPH. Diagnostika trvá 2 hodiny u nás v centru na Gajdošové po předchozím telefonickém objednání na čísle: +420 604 501 403. 

Bez názvu.jpg
Topographie_edited.jpg
Individuální kontaktní čoky
Pacientka oční vyšetření
Kontaktujte řešení čoček

4 Diagnostika na individuální kontaktní čočky

Popis:

90 minut s odborníkem na individuální kontaktní čočky. Provedeme měření předního segmentu oka, vyhodnotíme vhodnost individuálních kontaktních čoček tvrdých a měkkých. Podíváme se na slzný film, změříme dioptrie a dohodneme se, do kdy pro vás budou kontaktní čočky na míru vyrobeny. Proč je diagnostika na individuální čočky jiná než v optice? Jde o to, že v optice se prodávají konvenční, skladové, kontaktní čočky. Individuální kontaktní čočka je vytvořena přímo pro vás na základě naměřených parametrů.

 

Výsledky:

 1. Parametry vašeho oka, abychom mohli vyrobit individuální kontaktní čočky

 2. Vybereme vhodný typ a dohodneme se na dalším postupu

 3. Projdeme si výhody individuálních kontaktních čoček 

 4. Předáme vám naše rady a tipy, jak si čočky nasazovat a jak se o ně starat


 

Platba a doprava:

Cena produktu: 1.500,- bez DPH. Diagnostika trvá 1,5 hodiny u nás v centru na Gajdošové po předchozím telefonickém objednání na čísle: +420 604 501 403.

5 Výroba individuálních čoček

Popis:

Individuální kontaktní čočky se vyrábí na základě diagnostiky, která předchází jejich výrobě. Čočky jsou vyrobené přesně dle povrchu vašeho oka, zohledníme tak nejen základní tvar, který máme každý unikátní, ale i drobné odchylky a nerovnosti, které vám mohly například působit problémy až nemožnost nosit běžně prodejné kontaktní čočky. Na míru vyrobená čočka je jako na míru šité oblečení, zohlední vaše specifika a sedí nejlépe. 

Výsledky:

 1. Vyrobení základní testovací čočky před hotovou, finální

 2. Vložení veškerých dat a 3D modelů vašeho oka do výroby

 3. Perfektní a ostré vidění celý den

 4. Bez zbytečných obtíží spojených s nestabilitou čočky na oku

 

Platba a doprava:

Cena páru čoček je přibližně 12 000,- bez DPH v závislosti na zvoleném druhu. Cena za dva páry od 19 000,- bez DPH. Aplikace následuje dle dohody po diagnostice v závislosti na výrobních termínech zvolených čoček. 

VX120_v2__008_27012015_112647.tif
1-s2.0-S1751616117302564-gr2.jpg
tréninky
Připraveno k tréninku
mozek lucie.jpg

6 Neurovizuální trénink kognitivních funkcí

Popis:

Chcete si ve svém soukromém a pracovním životě užít přítomnost i přes vysoké pracovní vytížení a se stále větším důrazem na trvalý a nadměrný psychický výkon? Mozek má při přetížení informacemi tendenci zpomalit, aby udržel tělo v pořádku. Problém je, že toto dělá ale i v době, kdy nám nic nehrozí, tedy náš výkon přirozeně s časem klesá. Pokud se potřebujete vy, nebo celý váš tým, dlouhodobě držet v psychické kondici vhodné na podávání výkonu, doporučujeme vám právě neurovizuání tréninky, které rozšíří spektrum toho, co dokážete vnímat a naučí vás používat efektivně mozkovou kapacitu, kterou jste od přírody dostali. 

 

Výsledky:

 1. Dostanete se do psychické formy pro dlouhodobé zvládání úkolů

 2. Trénink vás motivuje denně překonat sám sebe příjemnou formou

 3. Dokážete si lépe organizovat čas, priority a najdete chuť i k dalšímu rozvoji

 4. Přestanete mít potřebu opakovat si úkoly, problémy a opět budete v klidu spát


 

Platba a doprava:

Cena produktu na 1 měsíc včetně potřebných pomůcek: 20 000,- bez DPH. Zahrnuje 2x kompletní diagnostiku, licenci tréninkové aplikace a na míru šitý plán. Diagnostika trvá 1,5 hodiny u nás v centru na Gajdošové po předchozím telefonickém objednání na čísle: +420 604 501 403.

7 NeuroTracker aplikace

Popis:

Nelíbí se vám vize stárnutí a degradace mozku a hledáte efektivní metodu, jak se držet v psychické kondici co nejdéle? Vyzkoušejte metodu kanadských neurovědců jménem NeuroTracker. Aplikace se od vás denně učí, překonáváte tedy překážky svého vlastního mozku a tím ho zdokonaluje. Aplikace navíc shrnuje hned několik různých technik, kterými vás dostane do formy. Od rozšíření zorného pole, přes naučení na 3D zobrazení až po komplikované sledování více objektů.

Výsledky:

 1. Dlouhodobě hodnocená a idržitelná psychická kondice

 2. Širší zorné pole = větší bezpečí v autě i v terénu

 3. Naučení se pracovat s 3D vidění

 4. Snazší orientace mezi více zdroji

 

Platba a doprava:

Cena licence aplikace je 7 000,- bez DPH na 1 měsíc. Pro více informací volejte: +420 604 501 403.  

obr_návod_na_ntx_4.jpg
produkt 14.jpg
pro firmy
Připraveno k tréninku
mozek lucie.jpg

8 Programy pro firmy a skupiny

Popis:

Kognitivní funkce jsou získávány během prvních let našeho života. Formují náš výkon, myšlení i náladu. Mnoho faktorů se dá i během dospělosti naučit, upravit a nebo změnit. Jak postupujeme a co to obnáší?

 

Kognitivnímu tréninku firmy předchází diagnostika nazvaná Kognitivní výkon firmy. Zde zjistíme, jaké skryté talenty ve svém týmu máte :). Popovídáme si o tom, jaká je ve firmě atmosféra, jaké mají jednotliví účastníci pracovní vytížení a jak může pomoci náš trénink, aby jejich výkon neklesal a dlouhodobě se udrželi na zdravé pracovní úrovni. 

 

Bonus: Pro Vaši firmu uděláme 2x 90 min semináře o správné relaxaci a spánku. Správný odpočinek a jeho kvalita se totiž hluboce podepisují na našich pracovních výkonech. Tato školení děláme v různém rozsahu pro top management a proto jsme se rozhodli dát jejich zkrácenou verzi jako bonus pro firemní školení.

 

Výsledky:

 1. Dostanete tým do psychické formy pro dlouhodobé zvládání úkolů

 2. Trénink motivuje denně překonat sám sebe příjemnou formou

 3. Pracovníci si budou lépe organizovat čas a priority

 4. Odpadnou problémy s nechutí učit se novým dovednostem

Platba a doprava:

Cena diagnostiky pro skupinu je 1000 Kč bez DPH za jednoho člověka, skupinu považujeme od pěti osob. Od 10 osob pak můžeme přijet na měření za vámi. Diagnostika trvá hodinu. Pro dohodnutí detailů nás prosím kontaktujte na čísle: +420 604 501 403.

bottom of page