SPEAKEŘI

tom_edited.jpg

TOMÁŠ POSPÍCHAL

Tomáš miluje výzvy a tou jeho pracovní bylo, jestli stačí měření, se kterým se setkáváme v optikách. Hledal, kudy se vlastně optometrie ubírá ve světě a potkal se s pojmem neurovizuálních tréninků, které jdou daleko hlouběji. Čtyři roky zkoušel, měnil a vylepšoval techniky programů, které si přivezl z Ameriky a výsledkem je samostatná firma, která skutečně řeší zrakové obtíže a ne jen je koriguje.

linkedin.jfif
P_20180122_131659_BF_1_1_edited.jpg

ROMANA NEJTKOVÁ

Romana přednášela o technologických novinkách a dělala produktové tréninky s nejrůznější technikou pro oční lékaře, optometristy a oční optiky. Součástí její práce byly i úpravy zákaznického software. Nejvíce jí baví právě technické a fyzikální podstaty věcí a proto pokračuje jako technický background a front-end vývojář vlastně všeho, co je u nás potřeba.

linkedin.jfif
bernadi%C3%84%C2%8D_edited.jpg

PETR BERNADIČ

Petr je náš externí speaker ze školícího centra Jana Laibla, ve kterém je spolumajitelem. Mimo to má na starost obchod v marketingové agentuře. Pomáhá firmám hledat nové cesty jak prodávat produkty, služby a spolupráce. Pár dní v měsíci se věnuje ještě vzdělávání obchodníků a vedoucích v jiných společnostech.

linkedin.jfif
Medricky_B_zrcadlenoW_edited.jpg

HYNEK MEDŘICKÝ


Hynek se zabývá osvětlením už 27 let. Věnuje se především zkoumání vlivu světla na živé organismy. Přikládá velký význam nově zjištěným faktům o negativních dopadech nevhodného venkovního osvětlení na přirozené imunitní a regenerační pochody, probíhající v době mezi soumrakem a svítáním v lidském těle. Věnuje mnoho energie hledání správných světelných zdrojů a technologií pro různé použití. 

linkedin.jfif
martin%2520Bedna%25C5%2599_edited_edited

MARTIN BEDNÁŘ


Martin  se celý život živí prodejem. Prodává firmám, tedy B2B. Prodával od alkoholu po bankovní produkty. Teď prodává sebe jako konzultanta, lektora, kouče. Pomáhá prodejcům oslovit zákazníky, zjistit jejich potřeby a … prodat. Pomáhá manažerům nastavit prodejní procesy a vést své prodejce tak, aby maximalizovali svůj potenciál.

Propojuje své semináře s firemními cíli (KPI’s), aby to celé mělo smysl a výsledek.

linkedin.jfif
vendy_edited_edited.jpg

VENDULA SOKOLOVÁ


Vendula vystudovala fyzioterapii na Masarykově univerzitě v Brně. Pracovala jako vedoucí soukromé rehabilitační kliniky a její největší radost jí v práci přináší, když může klienty naučit lépe vnímat jejich tělo a uzdravit se pomocí pohybu. Samostatně stanovuje vhodné tréninkové plány pro své klienty a je schopna se kreativně naučit potřeby rozsahu pohybu svých klientů, aby lépe pochopila jejich potřeby v reálném životě. 

MySenses
IČO: 88811344

Odborný garant: Bc. Tomáš Pospíchal

Adresa provozovny:
Gajdošova 24
Brno 615 00